050-3577644
מעצבת פנים, עיצוב פניםמעצבת פנים לדירות, עיצוב פנים לדירות,מעצבת פנים לחנויות, עיצוב פנים לחנויותמעצבת פנים לחנויות בגדים, עיצוב פנים לחנות בגדים

עיצוב פנים

לכל מקום שאתם נכנסים אליו,אם זה בית, חנות, משרד וכו', מתעוררת בכם תחושה ראשונית כלשהיא לגבי אותו המקום. תשומת ליבכם תופנה במודע או שלא במודע לאופן בו המקום ניראה, אתם תרגישו את ההרמוניה בחלל או את הדיס הרמוניה. תפקידה של מעצבת הפנים היא להפוך את המרחבים הפנימיים של כל מקום – בית, דירה או חנות ועסק, לשימושים, פרקטיים, מזמינם ואסתטיים, בתדמית הרצויה, בהתאם לרצונות והמטרות הנדרשות לכול מרחב.

עיצוב פנים מקצועי

וכמו בכל תחום בחיים, כדי להגיע לתוצאות אופטימאליות חשוב להיעזר באיש מקצוע עם הניסיון, המיומנות והידע המתאים. תפקיד מעצבת פנים הוא, להנחות וללוות את תכנון הפרויקט מן ההתחלה ועד סיומו. למעשה, למעצבת הפנים, כבר בתחילת הפרויקט יש את היכולת המקצועית לראות כיצד ייראה המקום בצורתו המוגמרת מבחינה ויזואלית אשר יענה לכל הצרכים הנדרשים, על פי טעמו וסגנונו של הלקוח. כמוכן, במקרים שללקוחות אין סגנון מועדף ומתקשים לבחור כיוון עיצובי, מעצבת פנים טובה, יודעת להקשיב ללקוחותיה ולכוון אותם בבחירותיהם. היא תדע, לתכנן כל חלל נתון: חלוקת הקירות, המידות הנכונות, חיפויי הרצפה, המטבח, אמבטיות, הקרמיקות, הרהיטים, פריטי הנגרות, החשמל והתאורה, העמדה ומיקומים נכונים למכירה ועוד. בנוסף, היא תדע לשלב נכון את כול גווני הצבעים בצורה הרמונית בחלל: הקירות, הרצפה, המטבח, הרהיטים הוילונות, הטקסטיל, התמונות והדקורציה. מעצבת פנים, מדריכה את הלקוחות לבחירת החומרים והמוצרים הנדרשים, המתאימים על פי הדרישות ונכונים ויזואלית ותקציבית.

עיצוב פנים לעסקים ודירות

אני עוסקת בתחום עיצוב הפנים מעל 20 שנה, בעלת ניסיון רב בכל תחומי עיצוב הפנים: מסחרי, פרטי ועסקי. יש לי את כול הידע המקצועי הנדרש, לתכנון ולעיצוב כל חלל ומרחב: חלוקת הקירות, תכנון המידות הנכונות, בחירה והתאמת צבעים בחלל, חיפויי הרצפה, המטבח, אמבטיות, הקרמיקות, הרהיטים, תוכניות הנגרות, תוכניות החשמל, התאורה, האינסטלציה, עיצוב רהיטים, הכנת תוכניות נגרות לביצוע ולווי לקניית המוצרים הנדרשים. אני מכינה מראש הערכת תקציב מתאימה ונכונה. כך, תבטיחו חסכון בהוצאות לא מתוכננות, עבודה מקצועית ואיכותית, אשר תשרת את המטרה ותעלה את ערך הנכס והמכירות לעסקים. יש ברשותי, מגוון אפשרויות בחירה של תכנון ועיצוב, לכל חלל: החל מרמת יעוץ, תכנון על ידי תכניות בלבד, ליווי וביצוע חלקי, עד תכנון עיצוב, ביצוע וליווי מלא. בדרך מקצועית, אמינה ונעימה.

ייעוץ ראשוני לעיצוב פנים

יעוץ ראשוני טלפוני, לעיצוב פנים – ללא עלות! טלפון- 0503577644