050-3577644
עיצוב עמדות מכירה לחנות, מעצבת עמדות מכירה לחנותתכנון עמדות מכירה לחנויותתכנון עיצוב עמדות מכירה לחנות

עיצוב עמדות מכירה לחנויות

עיצוב עמדת מכירה בחנות, משפיע על הנראות הכללית לחנות, על חווית הקניה ועל המכירות. דלפק מכירה מעוצב משדר את הייצוגיות, התדמית הנכונה לעסק ואת האווירה המבוקשת. דלפק המכירה הוא נקודת מפגש ואינטראקציה בין הלקוח לבין בית העסק, ולכן קיימת חשיבות רבה לתשדורת שהוא מקרין, לנוחות הקניה ולהיותו מוצג בצורה מרשימה ומכובדת. עיצוב עמדת מכירה הינו עיצוב שחייב להתבצע בהתאמה למוצר הנמכר. עמדת מכירה מעוצבת מעניקה ללקוחות תחושה שמדובר בעסק מקצועי ורציני .

עיצוב פנים לעמדות מכירה לחנויות

עבודת המעצבת בתכנון ועיצוב עמדת המכירה היא, תכנון פונקציונאלי לעבודת המכירה בהתאם לפרופורציות הנכונות, לפי גודל החלל והאובייקטים הנמכרים. היא תדע לשרטט שרטוטי ביצוע מפורטים לנגר, לבחור את החומרים הנכונים לבניית הדלפק ואת חומרי הגמר לנראות החיצונית לדלפק המכירה. לדוגמא: חנות לכלי בית, נכון לה דלפק רחב ומקום נוח לאריזות לעומת חנות לתכשיטים שיש לה צרכים שונים לתהליך המכירה.

מעצבת עמדות מכירה לחנויות מקצועית

מניסיון רב שנים, בתכנון ועיצוב עמדות מכירה לעשרות בתי עסק, אני יודעת למקם את דלפק המכירה במקום הנכון, לפי הגודל הרצוי, בהתאם למרחב החלל. מטרתי, שתהיה עבודת מכירה נוחה, מזמינה, המשרה ביטחון, ונעימות. כול דלפק מכירה שאני מתכננת ומעצבת הוא בהתאם לתדמית העסק ולמוצרים הנמכרים בחנות. אני מכינה שרטוטי נגרות מקצועיים לנגרים, בודקת ומכוונת את הנגרים לביצוע מדויק ונכון. אני בוחרת את חומרי הגמר על פי הפרקטיות, העמידות, ותשדורת הרצויה ללקוח. בשילוב של תאורה חיצונית הנותנת מראה מיוחד, חדשני ומרשים.

ייעוץ ראשוני לעיצוב עמדות מכירה לחנויות

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב עמדות מכירה לחנות, ללא עלות! טל: 050-3577644