050-3577644
סטיילינג לבית, עיצוב סטיילינג, סטיילינג לחנויותסטיילינג לחנות, עיצוב סטיילינג לחנויות, סטיילינג לדירותמעצבת סטיילינג, עיצוב סטיילינג לדירות, סטיילינג לדירותעיצוב סטיילינג לבית, עיצוב סטיילינג לחנות, סטיילינג לדירה

סטיילינג לבית, לחנות ולעסק

בסטיילינג לבית, הצגת מראה הבית מתחדשת בעיצוב אסטטי ובדרך ייחודית. הסטיילינג מאפשר לכם לעצב ולסגנן מחדש את החלל, ללא שינוי קיצוני במבנה הבית או הדירה ובתקציב שאינו גבוה. הבית מייצג אותנו ואת מי שאנחנו ובית שמעוצב נכון, משרה אווירה טובה ומעניק בטחון. "הום סטיילינג" – הלבשת הבית. הסטייליג – פירושו: מראה עיצובי חדש, הכוונה לשילוב ועיצוב נכון של החפצים הקיימים ואביזרים נלווים חדשים, בחללים השונים בבית.

סטיילינג ע"י מעצבת פנים

מעצבת מקצועית לסטיילינג, תדע להתאים את העיצוב לבית שלכם, כדי שייראה מחודש, הרמוני ונעים. תדע לתכנן ולעצב לפי טעמכם האישי, בדרך שמראה את הייצוגיות שלכם ולגרום לביתכם להראות מזמין, נוח, ונעים. בזמן קצר ובתקציב המתאים לכם. התכנון והעיצוב ישדרגו את הקיים בדרך חדשה ויצירתית, ללא שינויים דרסטיים כגון: שבירת קירות וכדומה. שינוי מיקום הרהוט הקיים יוצר מראה חדש. יש להתאים את גודל הריהוט לגודל החלל, למקם את האובייקטים השונים נכון בחלל כדי שתהיה זרימה נכונה ונוחה בכל חלל בבית. בחירת הצבעים וטקסטורות החדשות משנות לחלוטין את מראה הבית.

תכנון ועיצוב סטיילינג

מניסיון בעיצוב בסטיילינג לדירות ובתים, אני יודעת לעצב ולתכנן שינוים בבית, מהאלמנטים הקיימים בבית. להוסיף מעט אבזור נילווה, ולתת תחושה של חידוש, שינוי האווירה ושדרוג מראה הדירה או הבית. אני מנצלת את החללים בבית והופכת אותם לפונקציונאליים יותר. אנו בוחרים ביחד, את כל מגוון הצבעים (פלטת הצבעים) לכל הבית שכוללת את הצבעים והגוונים לקירות, לטקסטיל, לוילונות לכריות, לשטיחים, לתמונות, לתאורה עד לאביזרים הנלווים.

הסטיילינג מתאים גם למי שמעוניין למכור נכס. בעזרת סטיילינג בסיסי, ניתן להדגיש את היתרונות של הבית או הדירה.

ייעוץ ראשוני לסטיילינג לבית או לעסק

לתכנון ועיצוב סטיילינג לבית – יעוץ ראשוני טלפוני, ללא עלות! טל : 050-3577644