050-3577644
עיצוב חנות אורגנית, מעצבת חנות אורגנית

עיצוב חנות אורגנית

בתכנון חנות אורגנית, יש לתת מחשבה יצירתית וייחודית. לתכנן ולעצב חלל המשרה תחושה נעימה, קלילה ומזמינה. היוצרת רושם נעים וטבעי המושכת ומסקרנת את הלקוח. ההתייחסות העיצובית היא למכירת מזון טבעי, טרי ויבש, כך שהחוויה נעשית דרך חלק מהחושים שלנו: חוש הריח חוש הראיה וחוש המישוש. תצוגה מרשימה ופרקטית למוצרי המדף הנמכרים בחנות. תכנון נכון ומגרה למכירה.

עיצוב פנים לחנות אורגנית

מעצבת פנים מקצועית, יודעת לשלב תכנון נכון עם פרקטיות ועיצוב לכל החלל. יחד עם הפרוגראמה שתוכננה מראש לכול התהליך העיצובי והעסקי עבור החנות אורגנית, הנותן מענה גם לאוכל אורגני טרי במקום. חלוקת החלל המרחבי בצורה נכונה. מיקום ובניית המטבח, בניית דלפק מכירה גדול ומרווח המכיל את כל הפונקציות הנדרשות. מחשבה מרחבית למראה הוויטרינה כדי שהחנות תמשוך להיכנס פנימה. שילוב של המוצרים האורגנים הטריים והיבשים, יחד עם מתקני התצוגה והמידוף, הצבעים וכול האלמנטים בצורה מושכת ואסטטית.

מעצבת חנויות אורגניות מקצועית

מניסיון עשיר של עיצוב ותכנון חנויות מזון שונות, אני מתכננת את מרחב החלל הנדרש על פי תקציב נתון מראש ולפי הצרכים. מעצבת ובוחרת את האביזרים והאלמנטים למראה הרמוני, אסטטי, המושך את הלקוחות להיכנס לחנות ולקנות בה. מתכננת את דלפקי התצוגה והמכירה לפי הצרכים שנקבעו מראש. מכינה את כל התוכניות לביצוע כולל בניה, חשמל התאורה, ריהוט ועוד. מתכננת אלמנטים עיצובים המושכים ומגרים את העין. אני יוצרת חנות יפה, זורמת ומושכת לקניה ולמכירה. אני מציעה מגוון רחב של אפשרויות תכנון ועיצוב לחנויות מזון שונות, באמינות, נעימות ובמקצוענות.

ייעוץ ראשוני לעיצוב חנות אורגנית

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב חנות אורגנית, ללא עלות! טל: 050-3577644