050-3577644
עיצוב חנויות תכשיטים, מעצבת חנויות תכשיטיםעיצוב חנויות תכשיטים

עיצוב חנויות תכשיטים

בעיצוב חנות תכשיטים חשובה הצגת התדמית הרצויה, היוצרת תחושה מיוחדת ונעימה, לחווית קניה ייחודית. יש לתת דגש על נראות החנות, ותצוגת התכשיטים בצורה אטרקטיבית ומושכת. מרחב התצוגה לחנות תכשיטים שונה מחנויות אחרות, מפני שהפריטים בד"כ קטנים ונוצצים. לכן, יש לתת מחשבה יצירתית שונה, כדי שהתכשיט יקבל את התצוגה האופטימאלית למכירה.

מעצבת חנויות תכשיטים מנוסה

תפקיד מעצבת הפנים לחנות תכשיטים מורכב מראיה מרחבית ותכנונית לכל החלל. תכנון ועיצוב דלפקי התצוגה, מיקומים לדלפקי תצוגה, זרימה נכונה למכירה, יחד עם הדגשים נכונים לתצוגת התכשיטים בדלפקי התצוגה. בחירת סקאלת גוונים הרמונית לכל החלל: לקירות, לרצפה, לדלפקים ולתאורה. מיקוד לתצוגת התכשיטים בדרך נכונה ומכירתית.

עיצוב פנים לחנויות תכשיטים

מניסיוני הרב בעיצוב חנויות בכלל, בתכנון ועיצוב חנויות תכשיטים בפרט, אני מתכננת ומעצבת את דלפקי התצוגה לתכשיטים, את וויטרינות התצוגה, הסטנדים לתצוגה, בתכנון נכון פרקטי, מקצועי וקל לביצוע. גם תכנון דלפק המכירה לחנות הוא חלק מהתצוגה למכירה. נותנת משמעות רבה לנושא התאורה המשפיע על הקניה ועל רמת הפדיון. אני יוצרת את האווירה והמראה המיוחד לחנות, שמושך את הלקוח להיכנס לחנות ולהנות מתהליך קניה נעים, ייחודי ונוח. אני מציעה מגוון רחב של שרותי עיצוב במחירים נוחים בהתאמה ללקוח.

ייעוץ ראשוני לעיצוב חנויות תכשיטים

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב חנות תכשיטים, ללא עלות! טל: 050-3577644