050-3577644
עיצוב חנות תאורה, מעצבת חנות תאורה

עיצוב חנויות תאורה

בעיצוב חנות תאורה חשוב ביותר המראה הראשוני הנגלה ללקוח בכניסה לחנות, מכיוון שעיצוב חנות לתאורה נעשה על ידי המוצר עצמו: גוף התאורה המיועד למכירה הוא גם מעצב את החלל. בתכנון ועיצוב נכון, נוצרת התדמית הרצויה היוצרת תחושה נעימה והרמונית במראה הכללי לחנות שגורם לחוויית קניה חוזרת ומיוחדת.
יש לתת דגש על תכנון תצוגת גופי התאורה בצורה נכונה מושכת ואטרקטיבית. מומלץ שמרחב החנות יהיה פתוח ומזמין יחד עם מרחב התצוגה בין גופי התאורה המוצגים, כדי שגוף התאורה ייראה בצורתו האופטימאלית למכירה.

עיצוב פנים לחנויות תאורה

תפקיד מעצבת הפנים לחנות תאורה מורכב מראיה פרטנית, סדרתית, מרחבית ותכנונית לכול החלל. תכנון ועיצוב לסדרות גופי תאורה, מרווחים לתצוגה, מיקום לדלפק המכירה, זרימה נכונה למכירה, יחד עם הדגשים נכונים לתצוגת התאורה במתקני התצוגה. בחירת סקאלת גוונים הרמונית לכל החלל: לקירות, לרצפה, לדלפקים ולתאורה. מיקוד לתצוגת גופי התאורה בדרך נכונה, לא עמוסה, מגרה את העין לקניה ולמכירה.

מעצבת חנויות תאורה מקצועית

מניסיוני הרב בעיצוב חנויות כללי, בתכנון ועיצוב חנויות תאורה בפרט, אני מתכננת ומעצבת את קירות התצוגה בגופי התאורה בצורה הנכונה, המושכת והפרקטית. נותנת דגש לדלפק המכירה בעיצוב משתלב והרמוני עם כל שאר האלמנטים בחנות. נותנת משמעות רבה לנושא התאורה גם במראה עיצובי ותכנוני המשפיע על הקניה ועל רמת הפדיון. אני יוצרת את האווירה המיוחדת לחנות בגופי התאורה עצמם וברמת עוצמת התאורה מהגופים, כך נוצר מראה מיוחד לחנות, שגורם ללקוח להסתקרן ולהיכנס לחנות ליהנות מתהליך קניה ייחודי, נעים ונוח. אני מציעה מגוון רחב של שרותי עיצוב במחירים נוחים בהתאמה ללקוח.

ייעוץ ראשוני לעיצוב חנויות תאורה

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב חנות תאורה, ללא עלות! טל: 050-3577644