050-3577644
עיצוב חנויות ממתקים, עיצוב חנויות שוקולדמעצבת חנויות שוקולד,מעצבת חנויות ממתקיםעיצוב חנויות ממתקים, עיצוב חנויות שוקולד

עיצוב חנויות שוקולד, עיצוב חנויות ממתקים

חנות שוקולד מעוצבת משרה תחושה נעימה, מזמינה, היוצרת תדמית ייחודית ורושם טוב, הנותנת תחושה טובה ומושכת להיכנס לתוך החנות ולקנות בה. בתכנון ועיצוב חנויות שוקולד הקונספט העיצובי הוא, החוויה החושית, דרך חוש הראיה וחוש הריח. בצורה תצוגתית נכונה ומגרה למוצרי השוקולד. משחק בגבהים ותכנון נכון לתצוגה. תכנון "סיפור" למותג, דרך היצור שלו על לשלב המוגמר.

מעצבת חנויות שוקולד / ממתקים

מעצבת פנים יודעת לשלב ולתכנן נכון את חלל החנות בצורה מקצועית, ייחודית ונכונה. בהתייחסות לתוכנית עיצובית שנקבעה והוגדרה מראש. חלוקת החלל המרחבי בצורה הנכונה, הגבהים העומקים, תכנון דלפקי התצוגה לשוקולד. שילוב לדלפק המכירה גם למכירת מוצרי השוקולד. נגישות לקנית המוצרים, בנוחות ובחווית קניה נעימה ומהנה. מחשבה מעמיקה לחלון הראווה שיגרום ללקוחות להיכנס ולקנות בחנות. שילוב של כול האלמנטים, הצבעים והמוצרים בצורה הרמונית ואסטטית.

עיצוב פנים לחנויות שוקולד

מניסיון של עיצוב ותכנון חנויות שוקולד שונות, אני מתכננת תוכנית עסקית, לפי תקציב נתון, תוך כדי ניצול מרבי של שטחי התצוגה. משלבת יחד את כול הפרמטרים הנדרשים ל "סיפור" ייחודי לחנות. למראה סופי נעים, זורם, אסטטי, מושך ומגרה לקניה בחנות. אני מתכננת את דלפקי התצוגה לפי הצרכים הנדרשים, את התאורה לדלפקי התצוגה ולתאורה הכללית לחנות. משלבת אלמנטים עיצובים שמושכים את הלקוח להיכנס לחנות. יוצרת מרחב זורם לקניה ומכירה בנוחות ובנעימות. אני מציעה מגוון אפשרויות לתכנון ועיצוב חנות לשוקולד, החל משלב יעוץ ממוקד ועד ללווי ופיקוח כללי. במחירים נוחים, בתקשורת נעימה ומקצועית, לפי צרכי הלקוח.

ייעוץ ראשוני לעיצוב חנויות שוקולד וממתקים

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב חנות שוקולד | עיצוב חנויות ממתקים, ללא עלות! טל: 050-3577644