050-3577644
עיצוב פנים לחנות רהיטים,מעצבת חנויות רהיטים, מעצבת חנויות רהיטים

עיצוב חנויות רהיטים

בחנות לרהיטים, קונספט העיצוב הוא: עיצוב החזות למוצרים. הצגת הרהיטים בצורה הנכונה. התדמית המשודרת ללקוח, במיקום ובמראה שנותן תחושה של: "בית" כדי שזו תהיה תחושת הלקוח, הרושם שיקבל שיירצה לרכוש את הרהיטים המוצגים אליו הביתה. חשיבה עסקית, המשדרת את המותג בצורה האופטימאלית והרושם הנכון.

מעצבת חנויות רהיטים מנוסה

ישנה חשיבות רבה לתכנון ועיצוב נכון ומקצועי לחנות רהיטים, מפני שחלוקת המרחב לחללים הנדרשים הינה כלי מכירה! יש משמעות לצורה, גודל וגובה החלל. בד"כ יהיו אלו חללים גדולים מכיוון שהמוצרים הנמכרים הינם גדולים בנפח ובשטח התצוגה. תכנון מקצועי לחנות רהיטים כולל את הידע לחלוקת החלל נכון, הצגה והצבת הרהיטים בצורה נכונה ומכירתית. התייחסות למיקום הדלפק מכירה באזור הנכון, בראיה מרחבית לכל החנות. תכנון קירות ההפרדה בין החדרים, אם בקירות נמוכים או גבוהים לחדרי השינה. לתכנן את החשמל והתאורה נכון, לבחור את גווני הצבעים לכול חלל בנפרד ולכל החנות יחד במראה הרמוני ונעים. לשלב אלמנט עיצובי במראה החנות וליצור זרימה נכונה בכול החלל. מרחב תנועה נוח ומזמין למכירה. לעצב את הוויטרינה שתהיה מסקרנת, מעניינת ומושכת להיכנס לחנות.

עיצוב פנים לחנויות רהיטים

מניסיוני רב השנים, בעיצוב חנויות רהיטים ובעיצוב רשתות של חנויות רהיטים, יש ברשותי את הידע והניסיון ליצור חלל תצוגה מזמין, מרווח, נעים והרמוני המושך לקניה ומכירה. אני מתכננת את חלל בפרופורציות הנכונות, את התנועה במרחב, התאורה והצבעים, בתכנון ובעיצוב שנותנים את התחושה של בית. על ידי מיצוב ומיתוג נכון לרהיטים, אני מעצימה את חווית הקניה על ידי בחירת החומרים הנכונים. בעזרת אבזור משלים מתאים, שמחזק את החמימות ותחושת הביתיות. אני מציעה מגוון שרותי עיצוב הכוללים גם עיצוב רהיטים. לפי תקציב מוגדר והצרכים הנדרשים. במחירים הוגנים, במקצועיות ואמינות.

ייעוץ ראשוני לעיצוב חנויות רהיטים

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב חנות רהיטים, ללא עלות! טל: 050-3577644