050-3577644
מעצבת חנויות מתנות, עיצוב חנויות מתנות, עיצוב פנים לחנות מתנותיצוב פנים לחנות מתנות, עיצוב חנויות מתנות, עמעצבת חנויות מתנות

עיצוב חנויות מתנות

בעיצוב ותכנון חנות למתנות חשובה הצגת תדמית נכונה ורצויה. על ידי הצגת המוצרים בצורה אטרקטיבית ומושכת, כדי להעניק חווית קניה נעימה, מוצלחת ומתגמלת. מיקוד במראה הכללי של החנות, כדי לתת את התחושה הנעימה והרגשה הטובה. על ידי עיצוב אסטטי ומזמין שיגרום ללקוח לרצות ולחזור לקנות בחנות בעתיד והצלחה לבעל העסק.

עיצוב חנויות מתנות מקצועי

לחנות למתנות, ההתייחסות הנכונה והמקצועית היא: חלוקת התצוגה למוצרים הנמכרים. שהם בגדלים שונים, צבעוניים ולפי מחלקות שונות. סידור התצוגה בצורה הרמונית וזורמת. לתכנן ולעצב את מרחב החלל בצורה נגישה, נוחה, יעילה, מרווחת, ואסטטית. סידור מיקום ומיצוב למדפי תצוגה, תכנון נכון בגודל ומיקום לדלפק המכירה, שילוב של גווני הצבעים הרמוני, כדי שייתנו את התפאורה והמראה הבולט למוצרים. שילוב של תכנון תאורה מקצועי למכירה, עם תכנון חלון הראווה, יוצרים תחושה המושכת את העין, החשובה להצלחת הפעילות העסקית של החנות.

עיצוב פנים לחנויות מתנות

מניסיון רב שנים של עיצוב ותכנון חנויות למתנות וחנויות לכלי בית, אני מכינה מראש "פרוגראמה". תכנון לפי קהל היעד, סגנון המוצרים הנמכרים, גודל ומיקום החנות, לפי תקציב מוגדר מראש. אני מתכננת חלל זורם למכירה, נוח ופרקטי לקניה. יחד עם תכנון ועיצוב הרהוט הנדרש, תכנון התאורה הנכונה להבלטת המוצרים ולרושם הנכון. חלוקה מחושבת למדפי התצוגה, בחירת החומרים וגווני הצבעים לכל חלל החנות, שיתנו תחושה נעימה והרמונית. אני מציעה מגוון רחב של אפשרויות לתכנון ועיצוב, לפי תקציב וצרכי הלקוח. במחירים נוחים, בדרך מקצועית ואמינה. ניתן לקבל המלצות עלי, מבעלי עסקים מרוצים.

ייעוץ ראשוני לעיצוב חנויות מתנות

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב חנות מתנות, ללא עלות! טל: 050-3577644