050-3577644
מעצבת חנויות בגדים, עיצוב חנויות בגדים, עיצוב פנים לחנות בגדיםמעצבת חנויות בגדים ואופנה, עיצוב חנויות בגדים ואופנה, עיצוב פנים לחנות בגדים ואופנה

עיצוב חנויות בגדים

שימוש בתכנון ועיצוב נכון ומקצועי לחנויות בגדים יכול להשפיע בדרכים שונות על הדרך בה יתנהג הלקוח מבחינת זמן השהיה בחנות, התחושות שיעלו בו וכמובן על תהליך המכירה. חנות בגדים מעוצבת נותנת תחושה נעימה, טובה ומזמינה, היוצרת תדמית ייחודית החשובה לרושם הנכון של המותג הנמכר - עיצוב חזותי מיוחד המוביל למכירות מוצלחות.

עיצוב חנויות בגדים מקצועי

תפקידה של מעצבת פנים לחנות בגדים הוא, לדעת לתכנן ולעצב כל חלל נתון, להפוך אותו לחלל אסטטי, פרקטי, ומכירתי! מעצבת פנים מקצועית יודעת לנצל ולתכנן את החלל בצורה המקסימאלית והאופטימאלית. להתייחס לנושא התאורה שהוא חשוב ביותר, מפני שיש קשר ישיר בין עוצמה וסוג התאורה לפדיון. לתכנן ולעצב את הריהוט הנדרש לייצור לחנויות בגדים. כגון: דלפק המכירה, סטנדים מיוחדים לתצוגה ועוד. כמו כן, התייחסות למראה החיצוני של הוויטרינה: לתכנן ולעצב חלון הראווה מסקרן, מיוחד ומושך את העין. לדעת לבחור את סקאלת הצבעים המתאימים לחנות בגדים ולמוצרים הנלווים. ליצור את האווירה הנכונה שמובילה את הצרכנים להיכנס לחנות, להרגיש שנמצאים בחנות בגדים נעימה ונוחה, ושיש להם את המענה לפריטי הביגוד הנדרשים, ואף יחזרו לרכישות עתידיות.

עיצוב פנים לחנויות בגדים

מניסיוני הרב כמעצבת חנויות בגדים, אני בודקת לפני, מי הוא קהל היעד ומה סגנון הבגדים האמורים להימכר בחנות. אני מתכננת חלל פונקציונאלי, יעיל ונוח, עם התדמית הרצויה ומרחב זורם למכירה. המיידע שרכשתי במשך השנים, גורם לכך, שאני מנצלת במקסימום את החלל למכירה ולפדיון רצוי. יש ברשותי מגוון שרותי עיצוב: החל מייעוץ בלבד ועד ליווי ופיקוח על כל הפרויקט. שילוב של תקציב והתאמה אישית בתקשורת נעימה ומקצועית.

ייעוץ ראשוני לעיצוב חנויות בגדים

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב חנות בגדים, ללא עלות! טל: 050-3577644