050-3577644
עיצוב פנים לחנות אופנה, עיצוב חנויות אופנה, מעצבת חנויות אופנהעיצוב פנים לחנות אופנה ובגדים, עיצוב חנויות אופנה ובגדים, מעצבת חנויות אופנה ובגדים

עיצוב חנויות אופנה

עיצוב חנויות אופנה מקצועי יוצר תדמית איכותית ומרשימה, על ידי תכנון ועיצוב אסטטי, במראה אטרקטיבי ובחיזוק המותג. חנות אופנה מוכרת ללקוחותיה לא רק את הבגדים או את המוצרים השונים אותם היא בחרה לשווק אלא, גם חווית קניה, אווירה, תחושה, מראה וסטאטוס, אליהם הלקוחות מעוניינים להשתייך. העיצוב לחנות האופנה משפיע בדרכים שונות על הדרך בה יתנהג הלקוח, זמן השהיה שלו בחנות, התחושה הכללית וכמובן על תהליך המכירה.

עיצוב חנויות אופנה מקצועי

בתכנון ועיצוב פנים מקצועי לחנות אופנה, יש להתייחס לניצול המקסימאלי לחלל. לתכנן במחשבה יעילה למיתוג הרצוי, למכירה מוצלחת ונוחה. יחד עם חלוקת חלל נכונה, מיקום לתאי המדידה, מיקום לעמדת המכירה, התאורה הנכונה וכל סקאלת הצבעים המתאימים למוצרים הנמכרים. יש לשים דגש על קהל היעד (הצרכנים), למוצרים הנבחרים, לשווק ולשלב את כל אלו יחדיו על מנת ליצור את המראה האידיאלי. לאפיין את אותה חנות בגדים המעוניינת למכור אופנה מסוימת ובהתאם לכך, לתכנן את עיצוב החלל הפנימי של החנות הכולל גם את חלון הראוה והשילוט של חנות האופנה. עיצוב מקצועי משמע מכירות.

עיצוב פנים לחנויות אופנה

מניסיון רב בתכנון ועיצוב חנויות אופנה שונות, בתהליך הראשוני, אני מתייחסת למיקום וגודל החנות, לקהל היעד, למיתוג הנכון ולחלוקת מרחב החנות בצורה אופטימאלית. נותנת דגש רב למיקומים וסוגי התאורה הנדרשים מפני שהנראות של החנות היא פונקציה של האור, ולא רק דקורציה. בהתאם לתאורה יבואו לידי ביטוי הצבעוניות והטקסטורה של הבגדים. אני מתכננת את חלון ראוה, במראה חדשני ומושך להיכנס פנימה. משלבת במקצועיות, מיקומים נכונים ואת כול גווני הצבעים והטקסטורות לכל החנות, בצורה הרמונית, מעניינת, נעימה ומזמינה. אני מציעה מגוון רחב של אופציות לתכנון ועיצוב חנות אופנה, מלווי ופיקוח כולל ועד יעוץ ממוקד. במחירים גמישים, בתקשורת מקצועית ונעימה, לפי צרכי הלקוח. יש אפשרות לקבל המלצות מבעלי עסקים מרוצים.

ייעוץ ראשוני לעיצוב חנויות אופנה

יעוץ ראשוני טלפוני, לתכנון ועיצוב חנות אופנה, ללא עלות! טל: 050-3577644