050-3577644
מעצבת דירות, עיצוב דירות, עיצוב פנים לדירהמעצבת פינות אוכל בדירות, עיצוב פינות אוכל בדירות, עיצוב פנים לפינות אוכל בדירהמעצבת מרפסות בדירות, עיצוב מרפסות בדירות, עיצוב פנים מרפסות בדירה

עיצוב דירות, מעצבת דירות

עיצוב הדירה או הבית משפיע ישירות על האווירה וההרגשה הכללית בבית. בעיצוב דירות הדגש הוא על יצירת המראה הכללי של כל הדירה. דירה מעוצבת משרה תחושה של נועם, ונוחות ורוגע. הדירה היא מרחב שבו אנו חיים ומבלים מרבית הזמן וישנו הרצון הטבעי, להרגיש את תחושת הביטחון, החמימות הנוחות והיציבות. כל אחד מעוניין שביתו יהיה מעוצב באופן מסוים, המשקף את סגנונו ואורח חייו.

מעצבת דירות מקצועית

מעצבת דירות יודעת לתכנון ולעצב דירה ולקחת בחשבון את גודל החלל, את צורת החלל, ואת הדרישות הפיזיות של כל החללים, על פי תקציב מוגדר מראש. כמובן גם את הצרכים והרצונות של בעלי הדירה. היא תתכנן את הדירה לפי חלוקה נכונה של מבנה החלל, תכין תוכניות אדריכליות ועיצוביות, בדרך מקצועית ומפורטת. כגון: תוכניות בניה, תוכניות הריסה, תוכניות חשמל ותאורה, אינסטלציה, תוכניות למטבח, לחדרי האמבטיה ועוד. תדע לכוון ולבחור יחד עם בעלי הדירה את כול האלמנטים הנדרשים לדירה, לתוצאה הרצויה, על מנת ליצור את החלל ומרחב הדירה, שיהיה נוח נעים אסטטי ומזמין.

עיצוב פנים לדירה

כשאני מגיעה לעצב חלל של דירה, אני מודעת לכך שבאתי להגשים את ה"חלום" של הלקוחות ולהפוך אותו למציאות אמיתית בדרך המקצועית והנכונה ביותר. הדבר הראשון שאני עושה הוא, לשמוע את הלקוחות. מה הצרכים שלהם, הסגנון המועדף, הדרישות מחלל הבית, עיצוב החדרים, סגנון החיים, וכמובן מתייחסת למרחב התנועה בבית. מבינה את ההגדרה ל"חלום" הלקוחות, ואנו עושים יחד – תיאום ציפיות שמתייחס לתקציב שהוגדר לשיפוץ. כמעצבת פנים מנוסה ומקצועית, אני יודעת לזהות את הפוטנציאל שנימצא בכול חלל של דירה. אני מתכננת בצורה מקצועית את חלוקת החללים, מציבה את הרהיטים בצורה האופטימאלית לכל חלל, מכינה את כל התוכניות האדריכליות הנדרשות. מפקחת על ביצוע העבודה, מכוונת ובוחרת את כול חומרי הגלם, רהיטים, צבעים, התאורה ועוד. כך מגיעים לתוצאה האופטימאלית של המראה הרצוי, ותחושה הרמונית, נעימה וטובה בכל הדירה.

ייעוץ ראשוני לעיצוב דירה

יעוץ ראשוני טלפוני, לעיצוב דירה – ללא עלות! טלפון- 0503577644