050-3577644

אודות מעצבת הפנים

מעצבת פנים - מעצבת חנויות, מעצבת דירות

שמי - ורד סופר. מעצבת פנים ל: חנויות, עסקים, דירות, בתים פרטיים, מעצבת רהיטים, מטבחים ועוד. בעלת ניסיון מקצועי רב, אותו רכשתי במשך כ 20 שנה בתחום העיצוב והאדריכלות הפנים. במס מילים קצר, יכולה לומר שעבודתי כמעצבת פנים מושתת על: אמינות, מקצועיות, יחס-אישי, נאמנות.

אני מלווה אתכם בצורה ישירה במשך כל תהליך העיצוב ותמיד זמינה לשאלות ובקשות.

תכנון ועיצוב של כל חלל שאנו נמצאים בו במרבית הזמן ביום, משמעותי ביותר ויכול ליצור שינויי מהותי בחיים. אם זה עסק - על ידי תכנון נכון ומקצועי, הצגת התדמית השיווקית הנכונה, נראות אטרקטיבית, עיצוב אסטטי ומזמין המביא להצלחת העסק ומקדם ומגדיל את המכירות. או, אם זה בית או דירה, בתחושות ובהרגשה היומיומית שמשפיעה על האווירה, ההתנהלות והנוחות בבית.

הרצון שלי, ליצור יחד איתכם מקום שעונה על כל הצרכים והרצונות שלכם. מקום חדשני, ויצירתי מקום המשרה אווירה של רוגע, הרמוניה וייחודיות ולפי תקציב מוגדר.
כתוצאה מניסיוני הרב והקשרים שיצרתי, אני יודעת איך ליצור לבצע ולתכנן נכון, כל חלל גם בתקציב נמוך - לתוצאה המקסימאלית.

העיצוב שלי כולל: ידע מקצועי כמעצבת פנים מקצועית עם ניסיון רב. תכנון עסקים וחנויות. תכנון דירות: תכנון סלון, תכנון חדר שינה, תכנון מטבח, עיצוב חדרי רחצה, סטיילינג לבית, יעוץ לעיצוב, הדמיות ותוכניות בתלת מימד, תכנון ועיצוב רהיטים, ליווי ויעוץ לבחירת בעלי מקצוע מתאימים, קניית החומרים, ריהוט, תאורה, אבזור משלים ועוד.

תארים וניסיון בעיצוב פנים:
ורד סופר בוגרת "אסכולה-מימד".
בעלת תואר ראשון במדעי הרוח.
חברה באגודת אדריכלי-הפנים בישראל. עוסקת בתחום העיצוב מעל 20 שנה.