050-3577644
עיצוב פנים, מעצבת פניםעיצוב פנים לחנויות אופנה, מעצבת פנים לחנויות אופנהעיצוב פנים לדירות, מעצבת פנים לדירות

מעצבת פנים

תפקידה המקצועי של מעצבת פנים הוא, הראייה העתידית והרחבה איך ייראה הבית, הדירה או העסק בצורה הויזואלית, האסטטית והמזמינה. להפוך את החללים הפנימיים של כול מקום לפרקטים, לשימושים וליצור ביניהם הרמוניה ואסתטיקה שעונה על כול המטרות והצרכים הנדרשים. מעצבת פנים מנוסה יודעת לתכנן נכון כול חלל רצוי: חלוקת הקירות, הגדלים, המידות הנכונות, התכנון האופטימאלי והעיצוב הכללי.

מעצבת פנים מקצועית

מעצבת פנים מדריכה את הלקוחות לבחירת החומרים והמוצרים הנדרשים, שנכונים גם ויזואלית וגם תקציבית. המעצבת יודעת לכוון את הלקוח לפי טעמו וסגנונו. לתכנן ולבחור את כל האלמנטים הנדרשים: אם זה חיפויי הרצפה, המטבח, הרהיטים, פריטי הנגרות, תכנון נגרות, הקרמיקות, התאורה, עיצוב התאורה. היא תדע לשלב נכון את כול גווני הצבעים בצורה הרמונית בחלל: הקירות, הוילונות, הטקסטיל התמונות והדקורציה. רצוי לפני כל השיפוץ להזמין מעצב\ת פנים. לפני שעושים שינויים בחלל על מנת להוריד את העליות ,לעשות תכנון נכון ובזמנים מוקצבים וקצרים. מכאן שהצורך לקחת מעצבת פנים מקצועית הינו הכרחי וחשוב להצלחת כל פרויקט.

מעצבת פנים לחנויות ודירות

אני בעלת ניסיון רב שנים בתחום עיצוב הפנים, בכל תחומי העיצוב: מסחרי, פרטי ועסקי. יש ברשותי, את כול הידע המקצועי הנדרש לתכנן ולעצב כל חלל: מחלוקת הקירות, תכנון המידות הנכונות, בחירה והתאמת צבעים בחלל, חיפויי הרצפה, המטבח, אמבטיות, הקרמיקות, הרהיטים, תוכניות הנגרות, תוכניות החשמל, התאורה, האינסטלציה, עיצוב רהיטים ולווי לקניית המוצרים הנדרשים. בנוסף, מכינה שרטוטי המחשה בתלת מימד המראים ברור את התכנון העתידי לחלל. אני מציעה מגוון אפשרויות בחירה של פתרונות עיצוב פנים, בהתאמה ליעדים ולתקציב. מרמה של תכנון, ביצוע וליווי לעיצוב פנים, הכולל תכנון והכנת תכוניות ביצוע, ליווי וביצוע פרטני, תכנון ועיצוב פנים הכולל תוכניות ועיצוב בלבד, תכנון ועיצוב רהיטים, סטיילינג, שדרוג למראה הבית או העסק ,ועד יעוץ ממוקד לעיצוב פנים. כל זאת נעשה, במקצוענות, אמינות ונעימות.

ייעוץ ראשוני של מעצבת פנים

יעוץ ראשוני טלפוני של מעצבת פנים – ללא עלות! טלפון- 0503577644