ורד עיצוב

מעצבת פנים במרכז | עיצוב פנים במרכז | טל: 050-3577644

 

מעצבת פנים במרכז, עיצוב פנים במרכז, אדריכלית פנים במרכז

   
     
     
 
ורד - מעצבת פנים במרכז
פתרונות עיצוב לבתים ועסקים, בהתאמה לצרכי הלקוח. ייעוץ ראשוני ניתן ללא תשלום
עיצוב ואדריכלות פנים
 
 
     
 
שם:
דואל:
הודעה:
 
   
מעצבת פנים במרכז
מעצבת פנים במרכז לחנות מתנות
 
   

 

 

 

 
עיצוב חנות בגדים - מעצבת פנים במרכז

עיצוב חנויות בגדים - מעצבת פנים במרכז

עיצוב פנים במרכז לדירה

עיצוב פנים לדירה במרכז

עיצוב פנים של חנות בגדים

מעצבת פנים במרכז לחנות למוצרי יום הולדת

מעצבת פנים במרכז | עיצוב פנים במרכז | פרוייקטים של עיצוב פנים במרכז


מעצבת פנים במרכז - עיצוב חנות אופנה

עיצוב חנות בגדי אופנה איטלקים, בגודל של כ 30 מ"ר במרכז הארץ. רצון הלקוחות היה לתכנן ולעצב חנות מיוחדת בסגנון העיצוב שתשרה תחושה יוקרתית ומרשימה, אך לא מרתיעה. דרישת הלקוחות הייתה ליצור חלל מרכזי למכירה, נעים ומזמין. משני צידי הקירות למקם מתקני תליה מיוחדים , יחד עם שני תאי מדידה בצידי דלפק המכירה. מחסן ומטבחון קטן אחורי, שהכניסה למחסן דרך דלת הממוקמת מאחורי דלפק הקבלה, הדלת חופתה בטפט ו"נעלמה” במראה הכללי של הקיר.

תכנון ועיצוב פנים של החנות

חלל החנות במרכז, היה מוזנח והרוס , נדרשה התייחסות של מעצבת פנים בכל הרבדים של השיפוץ: הריסות, בניה חדשה של הקירות, תכנון ועיצוב מתקני התצוגה שמתאימים לצרכים הנדרשים, תכנון דלפק מכירה, תכנון מגבס למדפי תצוגת תיקים בכניסה ותכנון חשמל והתאורה. סקאלת הצבעים שנבחרה הייתה בגוונים של שחור ולבן, שבאו לידי ביטוי בעיצוב הכללי: צביעת הקירות, בחירת הטפט, בחירת חיפוי הרצפה, מתקני ובובות התצוגה ובבחירת הטקסטיל והאבזור. נוצרה חנות אופנה מיוחדת, שמשרה תחושה של מראה וסטאטוס שנדרש. התוצאה הינה,חנות פרקטית יחד עם תחושת חווית קניה נעימה ומוצלחת.
 

עיצוב וסטיילינג לדירה - עיצוב פנים במרכז

דירה קיימת במרכז הארץ בגודל של כ 100 מ"ר לזוג + 3 ילדים. רצון הלקוחות היה לשדרג את המראה הכללי בכל הדירה ללא שינויים מבניים. עיצוב פנים הדירה ב "סטיילינג" : בחירת גווני צבע לכל חללי הדירה, בחירת רהיטים, וילונות לכל הפתחים בדירה, שטיחים, בחירת התמונות ומיקומן הנכון בקירות הדירה, בחירת התאורה ואבזור הדירה. לאחר התכנון הליווי לבחירת וקניית כל האלמנטים הנדרשים, בהוצאה והתארגנות מינימאלית בדירה ,התוצאה של עיצוב הדירה נעימה למראה, מתאימה ועונה לצרכי כל אחד מבני הבית.
 

מעצבת פנים לחנות למוצרי יומולדת במרכז

קיבלתי חנות מוזיקה ישנה באזור המרכז, אשר מחולקת למספר חללים קטנים. התבקשתי לתכננן ולעצב אותה לחנות מוצרי יומי הולדת מיוחדים חד פעמיים בקניון רננים ברעננה, בגודל של 70 מ"ר. פתחתי את כל החלל החנות לחלל גדול למכירה. בתוך עבודת השיפוץ, התגלו בעיות מבניות והיה לי צורך לתכנן מחדש את העמדת מתקני התצוגה, חיפוי הרצפה, הרהיטים והתאורה בתוך כדי עבודת הביצוע. תשומת ליבי הייתה על המוצרים הצבעוניים, כך שתכננתי את התאורה בהתאם ושילבתי את הצבעים, הרהיטים, מתקני התצוגה והאביזרים בחנות בהרמוניה להבלטת המוצרים למכירה. למרות הבעיות הטכניות שהתגלו במהלך השיפוץ, שדרשו פתרונות מידיים ויצירתיים של מעצבת פנים בשטח, התוצאה שנוצרה הינה חנות מושכת לעין, מרווחת נוחה ונעימה למכירה וקניה.
 
 

עיצוב חנויות בגדים

המלצות עיצוב פנים במרכז

"תודה על שהפכת אותנו למאושרים יותר בביתנו המעוצב..."

המלצות לקוחות  - המשך

מעצבת פנים במרכז לבתים

לורד עיצוב פנים יש ניסיון רב בעיצוב בתים באזור המרכז ובשאר אזורי הארץ.

מעצבת פנים במרכז - המשך

עיצוב חנויות במרכז

עיצוב פנים נכון לחנות הוא מפתח להצלחה העסקית של החנות...

עיצוב במרכז - המשך קריאה

 

 
 
מעצבת פנים לדירות במרכז
מעצבת פנים במרכז לדירות
עיצוב פנים במרכז לחנות
עיצוב פנים לחנות בגדים במרכז
 
     

עיצוב חנות / עיצוב חנויות, עיצוב תערוכות, עיצוב בית / עיצוב בתים, עיצוב עסקים, הדמיות תלת מימד,  הום סטיילינג

כל הזכויות שמורות ל"ורד עיצוב"  מעצבת פנים - אדריכלית פנים. עיצוב חניות - אדריכלות פנים לעיצוב חניות:
 עיצוב חנויות,  עיצוב בתים, עיצוב חנות, סטיילינג,  הום סטיילינג, עיצוב תערוכות,עיצוב בית,  עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב מסחרי, עיצוב תלת מימד.
צילום:סמדי שבירו